• Dzień Rodziny

• 7 czerwca 2023 r. gościliśmy w szkolnych murach Gości przybyłych na doroczne święto zwane Dniem Rodziny.

Przed Rodzicami wystąpili najwspanialsi aktorzy - zerówkowicze oraz uczniowie klas I-III - przygotowani przez Panie  Wychowawczynie. Jak zawsze niepowtarzalną oprawę muzyczną przygotował Pan Dyrektor. Pod jego batutą wystąpił Chór szkolny, bawiąc zebranych wiązanką piosenek biesiadnych Nie zabrakło też poetyckich refleksji o Rodzinie.

• Wszystkie Dzieci nasze są...

• Najpierw szalone, gminne auto z wyrzutnią cukierków, a kilka dni później niesamowita zabawa podczas szkolnego Dnia Dziecka zorganizowanego w naszej szkole przez Radę Rodziców.

Czego trzeba więcej, by dzieciaki (i młodzieź) mogły w wyjatkowy sposób przeżywać swoje święto! Były zabawy z animatorem, dmuchańce, rozgrywki sportowe, a nawet..."strzelanie ze Strzelcami". Rada Rodziców jak zawsze zadbała o pyszny poczęstunek i słodkie przekąski, za co również ślicznie dziękujemy.

Uwieńczeniem  dnia był mecz siatkówki "nauczyciele-uczniowie". Wprawdzie wynik miał być inny;-), ale szczerze gratulujemy Nauczycielom!!!

• Nauka i zabawa? A jakże!

• 31 maja klasy: IV, V i VI spędziły na nauce i zabawie.

Przed południem swoje podwoje otworzyło przed nimi Centrum Nauki im. I. Łukasiewicza w Jasionce. Dosłownie w podskokach dotarli później do FlyParku, a następnie "uraczyli się" najnowszą wersją filmu z serii "Mario". Żeby nie tylko duch, ale i ciało doznało przyjemności, wstąpili na przekąskę w McDonaldzie.

Był też dreszczyk emocji, ale tę historię pozostawiamy sobie wyłącznie w pamięci;-)

• A oto nasi najmłodsi turyści:-)

• 29 maja 2023r. klasy 0A, 0B oraz I wybrały się na wycieczkę do Zatoru, gdzie zwiedzały Park Rozrywki Zatorland z ruchomymi dinozaurami, ogromnymi owadami i klasycznym lunaparkiem.

Uczniowie zwiedzili również dom szalonego naukowca, obejrzeli seans w kinie 3D oraz  5D Extreme, a także skorzystali z wielu atrakcji dostępnych w Parku Rozrywki. To ciekawe miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę.

Wycieczka dostarczyła nam dużo wrażeń, radości i wiedzy, dzięki niej połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, a najmłodsi uczniowie pomimo całodniowej rozłąki z Rodzicami, wrócili z niej w wyśmienitych humorach 🙂

J. szczepkowicz

• XVII Uliczny Bieg "Sędzisza" za nami❗️