• REKRUTACJA 2024/2025

• Prosimy o zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji na najbliższy rok szkolny. Aby wyświetlić plik należy kliknąć w ponizsze linki. Szczegółowe informacje pod linkami.

1. Zarządzenia Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego:

Nabor_przedszkola_i_oddzialy_przedszkolne.pdf

Nabor_szkola_podstawowa.pdf

2. Linki do stron naboru - dokumenty:

Oddział przedszkolny

Rodzice dzieci UCZĘSZCZAJĄCYCH DO NASZEGO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

wypełniają w terminie od 12 do 16 lutego 2024 r. (do godz. 15.00)

DEKLARACJĘ o kontynuowaniu.

Złożenie deklaracji o kontynuowaniu nauki w dotychczasowym oddziale przedszkolnym uniemożliwia wzięcie udziału w rekrutacji do innego oddziału przedszkolnego.

INFORMATOR DOTYCZĄCY WYPEŁNIANIA DEKLARACJI O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

1. WPISZ  W WYSZUKIWARCE ADRES STRONY:
            2. WYBIERZ NAZWĘ PRZEDSZKOLA, DO KTÓREGO W TYM ROKU UCZĘSZCZA TWOJE DZIECKO
            3. Z GÓRNEGO PASKA WYBIERZ  ZAKŁADKĘ: „WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ”
            4. WYBIERZ OPCJĘ „WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ” I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ W SYSTEMIE (UZUPEŁNIJ DANE DZIECKA, TYP, ZAKOŃCZ)
            5. PO  NACIŚNIĘCIU PRZYCISKU „ZAPISZ” DANE ZOSTANĄ ZAPISANE W SYSTEMIE. ZOSTANIE NASTĘPNIE WYGENEROWANY DOKUMENT W FORMACIE PDF, KTÓRY NALEŻY POBRAĆ Z SYSTEMU, WYDRUKOWAĆ, PODPISAĆ I ZŁOŻYĆ W PRZEDSZKOLU
            6. SYSTEM AUTOMATYCZNIE  GENERUJE IDENTYFIKATOR I HASŁO KTÓRE NALEŻY SOBIE ZAPISAĆ (BĘDZIE POTRZEBNE DO NASTĘPNEGO LOGOWANIA) - RODZICE, KTÓRZY POSIADAJĄ JUŻ IDENTYFIKATORY I HASŁA Z UBIEGŁEGO ROKU - LOGUJĄ SIĘ ZA ICH POMOCĄ

Rodzice dzieci, którzy chcą zapisać dziecko do NASZEGO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO od 1 września 2024 r. wypełniają

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

od 21 lutego od godziny 12.00 do 6 marca 2024 r. do godziny 20.00.

Nabór prowadzony jest z wykorzystaniem systemu elektronicznego Nabór PCSS.

Nabór Informator (pcss.pl)

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola należy złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru w wersji papierowej podpisany wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów w terminie od 21 LUTEGO DO 7 MARCA 2024 r. (DO GODZ. 15:00).

1. Oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata

2. Oświadczenie o zatrudnieniu

3. Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka

4. Kopię orzeczenia o niepełnosprawności kandydata, rodziców, rodzeństwa

Dzieci, które zostaną nieprzyjęte w pierwszym terminie postępowania rekrutacyjnego biorą udział w postępowaniu uzupełniającym, które trwa od 16 kwietnia (od godziny 9.00) do 18 kwietnia 2024 r. (do godziny 15.00)

Rodzice dzieci, które chcą uczęszczać do klasy I w naszej szkole

POWINNI

W DNIACH 21 LUTEGO 2024 r. – 6 MARCA 2024r.

• wypełnić ZGŁOSZENIE (dzieci, które uczęszczały do oddziału przedszkolnego naszej szkoły)
            • wypełnić WNIOSEK (dzieci, które NIE uczęszczały do oddziału przedszkolnego naszej szkoły)
            • wypełnić WNIOSEK (dzieci spoza obwodu naszej szkoły)

W DNIACH 21 LUTEGO 2024 r. – 7 MARCA 2024r.

złożyć w szkole podpisane zgłoszenie/wniosek oraz dokumenty potwierdzające spełnienie kryteriów

• Babciom i Dziadkom życzymy: "radości, szczęścia moc"

"Babciu, Dziadku, kocham Was!

Z Wami miło spędzam czas.

Przy Was dobrze czuję się,

Gdy Was nie ma, jest mi źle."

26 stycznia 2024 r. w naszej szkole miała miejsce niezwyła uroczystość - Dzień Babci i Dziadka. Dostojni Goście ze wzruszeniem słuchali słów, wierszy i życzeń, wypowiedzianych okazji Ich święta. W tym pięknym wydarzeniu uczestniczyli także Włodarze Gminy na czele z Panem Burmistrzem Sędziszowa Małopolskiego Bogusławem Kmieciem.

Piękną muzyczną tradycją stały się w tym dniu występy szkolnego chóru. Szkołę wypełnił śpiew kolęd oraz gra zaproszonej Kapeli. Nad wspaniale przygotowaną muzyczną stroną uroczystości czuwał Pan Dyrektor Paweł Gnacek. O strawę i godne przyjęcie Gości zadbała Rada Rodziców.

Wspólny śpiew rozlegał się w murach szkoły wyjątkowo radośnie, wszak:"W śpiewaniu to jest właśnie najprzyjemniejsze - śpiewać tylko z innymi, nigdy samemu, słyszeć, jak głosy splatają się, ocierają o siebie, dotykają raz szorstko, raz gładko, zbliżają się do siebie i opuszczają."

zapraszamy do galerii