• Chór szkolny

• Chór szkolny (dziecięcy, o dwóch glosach równych) został powołany do życia we wrześniu 2018 roku. Jego założycielem i dyrygentem jest dyrektor szkoły P. Paweł Gnacek. Dziś śmiało można powiedzieć, że jest wizytówką naszej szkoły.
          Chórzyści to  uczniowie uczęszczający do klas II – VIII.
          Chór opracował repertuar na kilka uroczystości. Najważniejszy z nich miał miejsce podczas poświęcenia sztandaru szkoły oraz tablicy pamiątkowej z okazji Nadania Imienia Szkole.

WYSTĘPY CHÓRU:

• poświęcenie sztandaru szkoły oraz tablicy pamiątkowej z okazji Nadania Imienia Szkole
          • uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019,
          • odpust parafialny w kościele pw. Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej w Sędziszowie Małopolskim

REPERTUAR:

• pieśni patriotyczne: „ Piechota” , „Legiony - Pierwsza brygada”, „Pierwsza kadrowa”, „ Jedzie na kasztance”, „ Hymn szkoły”
          • pieśni religijne: „Czarna Madonna”, "Barka”, "Moje miasto Wadowice”, "Już Zbawiciel, Jezus żyje”, ”Wesel się Królowo miła”, „Mój Mistrzu”
          • piosenki szkolne: „To nasz rock”, ”Samba Brasil”
          • kanony: ”Panie Janie”, „Doo ba doobi doo”

PLANY:

• kolędy polskie