• TENIS STOŁOWY

• 05.03.2020 11:14
      • TENIS STOŁOWY
      • **********************

15 lutego 2020 roku w naszej szkole rozegrane zostały drużynowe zawody tenisa stołowego szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci (klasy I - VI). W zawodach rywalizowały szkoły z gminy Sędziszów Młp..

W każdej drużynie występowały dwie uczennice i dwóch uczniów. Suma wygranych spotkań decydowała o wygraniu drużynowego turnieju. Nasi uczniowie spisali się wyśmienicie, gdyż tego dnia okazali się najlepszą drużyną wśród chłopców wygrywając wszystkie mecze i zajęli pierwsze miejsce, drużyna dziewcząt wygrała cztery mecz ulegając tylko SP z Góry Ropczyckiej, zajęła II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Milena Barnak, Emilia Łoboś, Szymon Gawroński i Szymon Bykowski.

W dniach 27-28 lutego 2020 odbyły się u nas również gminne indywidualne zawody w tenisie stołowym. Dziewczynki rywalizowały w piątek, chłopcy w sobotę. Rywalizacja odbywała się w  trzech kategoriach. Z każdej kategorii czwórka zawodników kwalifikuje się na zawody powiatowe. Po zaciętej rywalizacji nasi uczniowie osiągnęli siedem miejsc premiowanych;

• I miejsce Katarzyna Król   (klasy I - IV)
        • II miejsce Emilia Łoboś   (klasy V - VI)
        • II miejsce Szymon Bykowski   (klasy V - VI)
        • III miejsce Natalia Paściak   (klasy I - IV)
        • III miejsce Szymon Gawroński   (klasy V - VI)
        • IV miejsce Sara Drozd   (klasy V - VI)
        • IV miejsce Jakub Skiba   (klasy I - IV)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym uczniom.

*************************************