• SP nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sędziszowie Małopolskim
      • Mam talent
      • zabawa karnawałowa
      • Szkoła do hymnu
      • Jak nie czytam, jak czytam
      • Poświęcenie sztandaru szkoły
      • poczet sztandarowy Rodziców
      • Słowacja 2019
      • Słowacja 2019
      • SU 2020/2021
          • Konkurs chemiczny za nami

15 kwietnia 2024 r. przeprowadzony został finałowy etap „IV Powiatowego Turnieju Wiedzy Chemicznej”. Konkurs został zorganizowany dla uczniów szkół podstawowych z powiatu ropczycko–sędziszowskiego przez Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie Małopolskim.
            Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Katarzyna Król i Jakub Stręk.

• Alleluja!!!!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie,

które niesie odrodzenie duchowe,

napełni wszystkich spokojem i wiarą,

da siłę w pokonywaniu trudności

i pozwoli z ufnością patrzeć
            w przyszłość
            .

wraz z całą społecznością

Szkoły Podstawowej nr 1

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

w Sędziszowie Małopolskim

• Pierwszy dzień wiosny za nami...

We wtorek 21 marca obchodziliśmy w naszej szkole pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. (relacja fotograficzna pod artykułem)

W klasach i na korytarzach pojawiły się wiosenne dekoracje i tematycznie tablice, nie zabrakło również kolorowych strojów. Obchody tego wyjątkowego dnia rozpoczęliśmy od konkursu, w którym uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I – III zaprezentowali wiersze i piosenki o tematyce wiosennej. Odbył się również turniej sportowy między uczniami klasy Ia -Ib oraz II i III. Wszyscy uczniowie otrzymali smaczny upominek, a zwycięskie klasy Ia i III voucher na seans filmowy z popcornem w wybranym dniu.

• Matematycy na start!

Z okazji obchodów Dnia Liczby Pii Dnia Matematyki w powiecie ropczycko-sędziszowskim został zorganizowany powiatowy konkurs matematyczny "Mistrz rachunku". Udział w nim wzięli: Katarzyna Król, Kinga Felon, Sara Drozd i Alan Drozd, których do konkursu przygotowała P. Dorota Kaczmarska.

Kinga Felon - zdobyła III miejsce tracąc tylko 2 punkty do zwycięzcy!

Wtorek 23.04.2024